YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübünün düzenlemiş olduğu Malzeme Günlerinde Yurtbay YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübünün düzenlemiş olduğu Malzeme Günlerinde Yurtbay

YTÜ ''Malzeme Günleri''nde geleçeğin mühendisleriyle buluşan Yurtbay Seramik, sektör ve kariyer olanakları hakkında bilgiler paylaştı! 

YTÜ ''Malzeme Günleri''nde geleçeğin mühendisleriyle buluşan Yurtbay Seramik, sektör ve kariyer olanakları hakkında bilgiler paylaştı! 

Yurtbay Seramik, YTÜ'nün düzenlemiş olduğu ''Malzeme Günleri''nde hem Seramik sektörüyle geleceğin mühendislerini tanıştırdı, hem de öğrencilere kariyer olanakları ve sektörün beklentilerinden bahsetti. Öncelikli olarak; Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Direktörü Sn. Melis Yurtbay'ın sunumuyla başlayan söyleşide Yurtbay Seramik'in marka yolculuğundan bahsedilirken öğrencilere sektörün pazar payı, günümüzde gelmiş olduğu nokta ve ihracat payıyla ilgili de bilgiler verildi. Daha sonrasında ise, AR-GE ve Teknoloji Müdürü Sn. Mukadder Kılıç'ın seramik malzemesini detaylı olarak tanıtmasıyla söyleşi devam etti. Sektörün dinamikleri, malzemenin içeriği ve yolculuğuyla harmanlanırken öğrencilerden gelen sorularla verimli, keyifli bir sohbet gerçekleşmiş oldu. Gün boyu süren etkinlikte birçok katılmcının yer aldığı  YTÜ ''Malzeme Günleri''nde öğrenciler hem değerli bilgiler edindiler, hem de farklı farklı sektörleri simüle etme fırsatı yakaladılar. Yurtbay Seramik standını ziyaret eden öğrenciler CV'lerini bıraktılar. Staj ve iş olanaklarıyla ilgili detaylı bilgi aldılar. Altın Sponsor olarak katılım sağlayan Yurtbay Seramik, seramik sektörünü öğrencilere tanıtmanın mutluluğunu yaşadı. 

Detaylı Ürün Arama