Yurtbay Seramik, Dünyanın En Ünlü Seramik Fuarı Cersaie’ye Katılıyor Yurtbay Seramik, Dünyanın En Ünlü Seramik Fuarı Cersaie’ye Katılıyor

Geniş ürün yelpazesi ve tasarım çizgisi ile sektörün öncü firması Yurtbay Seramik, 22-26 Eylül 2014 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük seramik ve banyo aksesuarları fuarı Cersaie’ye katılarak, Türk seramik sektörünü temsil eden markalar arasındaki yerini alacak. 

 Yurtbay Seramik, 22-26 Eylül 2014 tarihlerinde Bologna Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Cersaie’ye 3. kez katılacak. Ürünlerini, 16. Hall, B61-B66 stantta sergileyecek. Bu yıl hem yer hem de duvar karolarının tanıtımını yapacak olan Yurtbay Seramik; günümüz trendleriyle uyumlu olacak şekilde taş, çimento, beton dokulu ürünler ve Retro tarzındaki 20x20 ürünlerinin yanı sıra en yeni  tasarımlarına yer verecek.

Cersaie Fuarı’nın Yurtbay Seramik için stratejik bir önemi olduğunu vurgulayan İhracat Müdürü Gürkan Peker; “Sektör profesyonellerinin her yıl büyük bir ilgiyle takip ettiği, yeni ürün tanıtımlarını gerçekleştirdikleri, önemli işbirliklerini oluşturdukları Cersaie Fuarı; ürünlerimizi tüm dünyayla paylaşabileceğimiz bir platform. Fuara katılımımız, Türkiye seramik sektörünün uluslararası alanda tanıtımına katkı açısından büyük önem taşıyor. Ar-Ge ve Ür-Ge’ye verdiğimiz önemle, tasarıma yenilikçi bakış açımızı uluslararası sektör profesyonellerinin beğenisine sunacağız. Türkiye’nin tasarım ve sanayi gücünü İtalya’da sergileyecek olmaktan memnuniyet duyuyoruz” diyerek fuar ile ilgili beklentilerini paylaştı.

 

Detaylı Ürün Arama