Erenler İnşaat Yurtbay Seramik Showroomu Açıldı Erenler İnşaat Yurtbay Seramik Showroomu Açıldı

Erenler İnşaat Yurtbay Seramik showroomu Bayır Mahalle Plevne Cad. No: 8/A Karabük’te görkemli bir törenle hizmete açıldı. Açılışa Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı-Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Kalkınma Bakanı Yardımcısı Mehmet Ceylan, Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Erenler İnşaat, Yurtbay Seramik showroomda, Türkiye genelinde 150’yi aşkın bayisiyle “Doğadan Sanata” mutlu mekânlar yaratıyoruz sözünü veren Yurtbay Seramik’in yeni ürünlerini bir araya getirdi.
Yurtbay’ın  ulusal ve uluslararası sektör profesyonelleri ve nihai kullanıcı tarafından büyük beğeni toplayan ürünleri; üç boyutlu baskıyla tasarımda sınırları zorlayan digital karoları, mekâna görsel derinlik katan serileri ile granit ve trend ürünleri Erenler Ticaret Yurtbay seramik showroomda sergilenmeye başladı. Karabük ve Batı Karadeniz bölgesinde birçok kişisel ve kurumsal firmanın ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesiyle karşılamaya devam eden Erenler İnşaat, Yurtbay Yapı Kimyasalları ürünlerinin de satışını gerçekleştirecek.  

Detaylı Ürün Arama