Yurtbay Şirketler Grubu, İftar Yemeğinde Bayileri ve Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi Yurtbay Şirketler Grubu, İftar Yemeğinde Bayileri ve Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi

Yurtbay Şirketler Grubu, her yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul bölge bayilerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının bir araya geldiği iftar programını Villa Bosphorus Beylerbeyi’nde yaptı. Yoğun katılımın sağlandığı iftar programında İstanbul manzarası altında samimi bir ortam yaşandı.

 Düzenlenen iftar etkinliğinde değerlendirmelerde bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Girgin;  “Hoş geldiniz dileklerini ileterek, paylaşımın önemine vurgu yaptı. Yurtbay Şirketler Grubu’nun her sene artan cirosu ile yıllık hedeflerinin üzerine çıktığını, en çok ihracat gerçekleştiren 1.000 firma arasında 510. sıraya yükseldiğini belirtti. Girgin, önümüzdeki yıllar içerisinde bu çıtayı daha da yükseltmek, ön sıralarda yer almak için bugünden çok ciddi yatırımlar yaptıklarını, sektöre özel çözümlere odaklandıklarını ifade etti. Başarıya giden yolun ekip ruhuyla hareket etmek olduğuna dikkat çeken Girgin; “Böyle organizasyonlar birliktelik ruhumuza güç katıyor. Yurtbay Şirketler Grubu bundan sonra da yeni hedeflerine siz değerli bayilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte azimli ve kararlı bir şekilde koşacaktır. Başarı bir ekip işidir. Bayilerimize ve ekibimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 İftar yemeğine çok sayıda İstanbul bölge bayi temsilcisi katıldı. 

Detaylı Ürün Arama