İstanbul Cup 2014'ün Ana Sponsoru Yurtbay Seramik Oldu İstanbul Cup 2014'ün Ana Sponsoru Yurtbay Seramik Oldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin desteği, FiFA onaylı Bech Soccer World Wide'ın imzasıyla Türkiye'de ilk kez İstanbul Caddebostan etkinlik alanında düzenlenecek olan İstanbul Cup 2014 Plaj Futbol Şampiyonasının Ana Sponsoru Türkiye'nin önemli markalarından biri konumundaki "Yurtbay Seramik" oldu.

İtalyan Milan, Rus L.Moskova, Dubai' den Al Ahli ve Türkiye'den Beşiktaş'ın katılımıyla 13,14,15 Haziran tarihlerinde İstanbul Caddebostan etkinlik alanında yapılacak olan şampiyona büyük heyecana sahne olacak. 13 Haziran Cuma günü başlayacak olan organizasyon üç gün sürecek. Her gün iki maçın oynanacağı turnuvayı NTV Spor naklen yayınlayacak. Sporseverler maçları İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Caddebostan etkinlik alanında ücretsiz izleyebilecek. Pazar günü oynanacak final maçının ardından turnuvayı kazanan takım, Ana Sponsor Yurtbay Seramik tarafından takdim edilecek kupayı kaldıracak.

Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014, FiFA'nın son yıllarda Plaj Futbolunun gelişimi adına dünya merkezlerinde gerçekleştirdiği organizasyonların son zinciri olarak FİFA Beach Soccer Worl Wide takviminde yer alıyor. Daha önce Rusya'nın Başkenti dünyaca ünlü Kızıl Meydan'da gerçekleşen organizasyon büyük yankı uyandırmıştı.

Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014 Türkiye'de bu alanda yapılacak ilk büyük organizasyon olarak da dikkat çekiyor. Sporseverler, turnuva bilgilerini, maç takvimini, takımlarla ilgili haberleri ve daha fazla bilgiyi turnuvanın resmi adresi www.istanbulcup2014.com'dan takip edebilecekler.

Detaylı Ürün Arama