Yurtbay Seramik, En Yeni Ürünleriyle Unicera Fuar'ında Yurtbay Seramik, En Yeni Ürünleriyle Unicera Fuar'ında

Yurtbay Seramik, 23 - 27 Şubat tarihlerinde Tüyap   Beylikdüzü'nde gerçekleştirilecek UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'na katılarak en yeni ürünlerini Salon 3, Stand 309-321’de sergileyecek. 
“Doğadan sanata” mottosuna bu yıl daha çok vurgu yapan Yurtbay Seramik, doğadan ilham alan ahşap, taş, mermer, tekstil dokulu en yeni ve mevcut ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunacak. Yurtbay Seramik Standı’nda bu yıl alışveriş sokağı öne çıkacak; nalbur, ev tekstili mağazası, pastane, çiçekçi, gibi canlı mekanlar üzerinde ürünler gösterilecek. Ayrıca geçtiğimiz yıl düzenlenen 3. Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması’nda birinciliğe layık görülen Berk Arıl’ın tasarımı sergilenecek.  
 
Bu yıl 28’ncisi düzenlenen fuarın sadece Türkiye’de değil dünya çapında da önemine değinen Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay; “Yalnız yurtiçinden değil, yurtdışından da ziyaretçi akınına uğrayan Unicera, katılımcılarına ve ziyaretçilerine dünya çapındaki önemli alıcılarla tanışma ve iş birliği imkanı sağlıyor.Pek çok sektör profesyonelini sektörünün önde gelen firmaları ve ürünleriyle buluşturuyor. Gerek iç gerekse dış pazarda rekabet gücü olan sektörün gelişmesine katkıda bulunuyor. Sektörün takvimindeki en önemli günler arasında yerini alan Unicera, 2016’da da yoluna büyüyerek devam ediyor” dedi. 
İlter Yurtbay; fuar için hazırladıkları yeni ürünlere değinerek şunları kaydetti:  “Bu yıl standımızda kurulacak canlı mekanlarla dikkat çekecek, oldukça önem verdiğimiz, Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması’nda birinciliğe layık görülen tasarımı sergileyeceğiz. 
 
Yeni bir ebatımız olan 30x90 ile kaşmir dokulu bir ürünümüzü moda renklerle bütünleştirerek hazırladığımız Versa’yı tanıtacağız. Tekstil dokulu bir başka yeni ürünümüz ise Condor  olacak. Ahşapta Wooden, Little Wood, Rose Wood, Belgrad gibi yeni ürünlerimiz, doğal taşta Alda, Etna, mermerde ise Art, Alfa, Marfa gibi yeni ürünlerimizi sergileyeceğiz.  Tüm birimlerimiz fuar için titiz ve yoğun bir çalışma yürütüyor. Çalışmalarımızın karşılığını fuarda alacağımıza gönülden inanıyoruz.” 

Detaylı Ürün Arama