BARKWOOD & CARELIA BARKWOOD & CARELIA

Mekanın ruhunu tasarlayan yepyeni bir kombin: Barkwood & Carelia

 

Sanat, moda ve tasarım hepimizin yakından takip ettiği kendi içimizdeki dünyaya uygun keşfe çıktığımız o sonsuz görece alan. Tüm bildiklerimizi sınırlı zamanlarda sınırsıza taşıma arzumuzu harekete geçiren doku, renk ve tonlamalar.

 

İşte bu mottoyla sonsuz cesareti temsil eden Barkwood & Carelia  kombini mekanda alışılmışın dışına çıkar, kalıpları kişiye özel belirler, ve tasarımın şıklığını öncü & trend tarzıyla yakalar. 

 

 Zamandan bağımsız ilerleyen Barkwood & Carelia kombini iki ayrı dokunun sonsuz muhteşem yansımasıdır. Birbirinin zıttı olan doku, renk ve yansımaların illüzyonist dünyasına taşır bizleri. Birbirinin zıttı ruhu taşıyan nesne ve eşyalarında bir arada bir harmony ile çok şık bir uyum yakalayabileceğini hissettirir bizlere.

 

İşte tam da bu sebeplerden Barkwood & Carelia kombini tasarlarken kimseye sormaya gerek bile kalmayacağınız kendini onaylayan şıklığa sahip bir kombin imkanı tanıyor.

 

15x90 Barkwood, 30x60 Carelia kombini bilinçsiz bir tasarım merakının ötesine geçerek katıksız bir tasarım keyfi deneyimletiyor.

 

Detaylı Ürün Arama