Mermer Görünümlü Seramik Modelleri Mermer Görünümlü Seramik Modelleri

Mermer görünümlü seramik, evin herhangi bir yerine uygulandığında en üst düzeyde modern bir görünüm sunduğu gibi çarpıcı bir efekt sağlamaktadır. Mermer gibi görünen seramikler daha dayanıklı olduğu gibi üstün bir kalite de sağlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renk ve desenlere sahip çeşitli seriler bulunmaktadır. Çok uzun yıllardır en çok tercih edilen, popülerliğini yitirmeyen ve en çok istenen mermer görünümlü seramik döşemeleri, tezgahları, banyoları, mutfakları, merdivenleri ve daha fazlasını süsleyen zamansız bir görünümdür. Öyleyse bu içeriğimiz de mermer görünümlü seramik modellerinden bahsedelim.  

Jupiter Serisi  

Öncü tarzı ile oldukça dikkat çekici bulunan Jupiter serisi, sofistike tarzı ile banyo duvarlarının vazgeçilmezidir. Açık flora, altın, flora, bej ve kahve renk seçenekleri ile farklı tarzlara da uyum sağlayabilecek bir forma sahiptir. Parlak yüzey görünümü sayesinde kullanılan bölüme ışıltı veren mermer görünümlü seramik serileri arasında bulunan Jupıter’in farklı birçok ebat seçenekleri de mevcuttur.  

Classıc Pulpis Serisi  

Classıc Pulpis serisinin ferahlatıcı bir efekti vardır. Mermer görünümlü seramik çeşitleri içerisinde favoriler listesine eklenebilir bir seridir. Şık görünüm sayesinde üzerinde çok fazla düşünmeden tercih edebileceğiniz Classıc Pulpıs serisinin fildişi, moca ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır.  

İlginizi Çekebilir: En Çok Tercih Edilen Banyo Seramik Modelleri ve Örnekleri

Panda Marble Serisi  

Doğadan ilham alınarak özenle tasarlanan Panda Marble serisinin kendine özgü şık bir görünümü vardır. Farklı ebatları bulunan bu eşsiz seriyi kullandığınız her bölüme sofistike bir görünüm kazandırabilirsiniz. Hem yüzey hem duvar döşemesi için kullanabilir kollektif bir efekt elde edebilirsiniz.  

Lima Mermer Görünümlü Seramik Serisi  

Lima serisinin zengin bir dokusu vardır. Füme ve gri renk seçenekleri bulunan bu özel serisi için göz alıcı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kullanacağınız mermer görünümlü seramik çeşidinin ebat büyüklüğü ile doğru orantılı olarak uygulanan alanda daha geniş görünecektir. Mat bir yüzey görünümü olan Lima serisini hem duvar hem de yer döşemesi için tercih edebilirsiniz.  

Poseıdon Serisi  

Oldukça iddialı olan Poseıdon serisi kullanılan alana ferah ve sofistike bir tarz katmaktadır. Keyif alacağınız bir tasarım olan bu seri için zamansız denilebilir.  

Mozart Serisi 

Mozart serisinin eşsiz bir ahengi vardır. Seramiğin içerisinde bulunan doğal geçişler sıcak bir alan oluşturulmak için tercih edilebilir. Doğal şıklığı tüm yaşam alanlarınıza yansıtmak için mermer görünümlü seramik çeşidi olan Mozart serisine bir göz atabilirsiniz.  

Kolomb Serisi  

Kolomb serisini herkes bir kez olsun yaşam alanının herhangi bir bölümünde tercih etmek isteyebileceği modern bir seridir. Doğal formu sayesinde hem duvar hem de yer döşemeleri için kullanabileceğiniz, aynı anda kullanıldığında ise kollektif bir uyum sağlayabileceğiniz vazgeçilmez bir seridir. Modern ve sıra dışı mermer görünümlü bir seramik çeşididir. Gri, açık gri, kahve ve krem renk seçenekleri ve farklı ebatları bulunmaktadır.  

Marmara Mozaık Serisi 

Mermer görünümlü seramikler genellikle banyo ve oturma odaları için tercih edilse de mutfak bölümü içinde rahatlıkla tercih edilebilir. Bunun en güzel örneklerinden biri Marmara Mozaık serisidir. Kibar ve şık dokusu ile yaşayan bir mutfak için seramiğin ötesinde bir çözüm önerisi sunan bu seriye bir göz atmanızı öneririz.  

Armando Serisi 

Dinamik, sade ve şık bir tasarımı olan Armando serisinin doğal ve sıcak bir görünümü vardır. Bej, beyaz ve gri olmak üzere üç renk seçeneği bulunmaktadır. Duvar ve yer döşemeleri için kullanabileceğiniz bu serinin kendine has bir ahengi bulunmaktadır.  

Bu içeriğimizde mermer görünümlü seramik modellerinin bir kısmını sizlerle paylaştık. Daha birçok desen ve tasarım çeşitlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki; mermer görünümü zamansız bir desen çeşididir. Her daim şık ve modern bir görünüm sağlar. Tasarımını yaptığın bölüme zenginlik katar. Doğal görünümün modası hiçbir zaman geçmez. Mermer görünümlü seramikler de bu vurguya oldukça uygun bir örnek olacaktır.  

 

 

 

 

Detaylı Ürün Arama